Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Utrzymania Ruchu

Mando Corporation Poland sp. z o.o.O firmie

  • Uczniowska 36, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mando Corporation Poland sp. z o.o.

Uczniowska 36

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie prac zapobiegawczych, planów przeglądów i remontów maszyn,

  • Wsparcie dla techników UR podczas rozwiązywania problemów technicznych,

  • Zarządzanie częściami zamiennymi oraz dokumentacją techniczną w podległym obszarze,

  • Modyfikacja istniejących linii technologicznych, wprowadzanie usprawnień,

  • Analiza kondycji maszyn na podstawie wskaźników DTR/MTBF/MTTR, planowanie działań usprawniających, przygotowywanie raportów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana automatyka/elektryka,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym,

  • Praktyczna znajomość zagadnień Preventive/Predictive Maintenance,

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (modyfikacje programów, tworzenie nowych rozwiązań),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi YASKAWA,

  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi komponentami automatyki (czujniki, serwonapędy, systemy wizyjne, panele HMI),

  • Znajomość zagadnień pneumatyki/ hydrauliki,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju poprzez pracę z najnowocześniejszym parkiem maszynowym,

  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne