Inżynier utrzymania ruchu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie planowania oraz wykonywania napraw i remontów maszyn produkcyjnych
  • identyfikacja i realizacja projektów mających na celu zwiększenie efektywności procesu technologicznego
  • badanie i analiza awarii w celu znalezienia pierwotnej przyczyny
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową
  • inicjowanie oraz realizacja projektów inwestycyjnych
  • koordynacja prac specjalistycznych serwisów zewnętrznych
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie systemu mediów i infrastruktury w zakładzie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mechanik, elektryk, automatyk lub pokrewne)
  • min. 2-letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • znajomość systemów typu CMMS
  • uprawnienia SEP typu D/E najlepiej do 20kV
  • znajomość programów CAD 3D (AutoCAD / Solid Edge) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji w kierunku kierownika utrzymania ruchu
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy