Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

"LEAR CORPORATION POLAND II SP. Z O. O. Oddział w Pikutkowie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie inżynierskie i projektowe przy modyfikacji i usprawnieniach maszyn i urządzeń;

  • Wsparcie działań służb utrzymania ruchu w zakresie problemów związanych z wadliwym działaniem układów sterowania opartych na sterownikach logicznych, błędami związanymi z niepoprawnym działaniem paneli operatorskich;

  • Udział w opracowaniu niezbędnego asortymentu, stanu magazynowego części zamiennych z zakresu szeroko pojętej mechatroniki, w celu zminimalizowania czasów przestojów z tytułu awarii;

  • Współpraca z przedstawicielami autoryzowanych serwisów zewnętrznych, weryfikacja skuteczności pracy serwisantów, odbiór maszyn po przeglądach;

  • Zmiany układów wykonawczych bądź sensoryczno-pomiarowych;

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie prowadzonych modyfikacji lub rozbudowy;

  • Budowa nowych maszyn w oparciu o sterowniki PLC, przekaźniki programowalne, panele HMI, przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp;

  • Udział w pracach zespołów projektowych związanych z zamawianiem parku maszynowego u zewnętrznych odbiorców;

  • Odbiory poszczególnych etapów pracy w siedzibie dostawcy;

  • Kwalifikacja maszyn od dostawców zewnętrznych pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (Utrzymanie Ruchu/Automatyka);

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki;

  • Uprawnienia SEP G1 do 1 kV; mile widziane G2 i G3;

  • Programowanie i diagnoza sterowników PLC;

  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszyn;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Proaktywna i pełna zaangażowania postawa.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy;

  • Opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenia grupowe;

  • Kartę Multisport;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Dodatkowe świadczenia socjalne;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Miejsca parkingowe przed fabryką.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Przewiń do profilu firmy