Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.O firmie

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Oławska 10

Wierzbice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie technicznej sprawności parku maszynowego

  • analiza wskaźników UR i proponowanie działań korygujących

  • realizacja wyznaczonych celów działowych i indywidualnych

  • dbałość o zachowanie standardów obowiązujących w firmie, w tym standardów 5S i Kaizen,

  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w miejscu pracy, w tym zasad BHP

  • dbałość o jakość zgodnie z wymogami nakładanymi przez specyfikację techniczną IATF 16949 dla zapewnienia zadowolenia klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne w kierunku elektroniki, automatyki lub mechaniki

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • znajomość programów MS Office

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność analitycznego myślenia, otwartość i komunikatywność

  • kreatywność w działaniu oraz zdolności organizacyjne w prowadzeniu projektów

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji

  • możliwość udziału w ciekawych projektach

  • atrakcyjny system szkoleń

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • bogaty pakiet socjalny: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, stołówkę pracowniczą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

LEONI Kabel Polska istnieje od 2001 roku i jest dostawcą produktów i usług dla rynku motoryzacyjnego. Aktualnie nasz zakład liczy ponad 400 osób. Na świecie LEONI dostarcza ponadto produkty i usługi dla rynku teleinformatycznego i sieciowego, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki

i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.

Jeżeli posiadasz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane

w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 84 lokalizacje w 31 krajach na całym świecie, zatrudniając 100 000 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy