Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Sieci

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 14.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.
    Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gliwice
    Nr ref.:JO-1811-125432

    Zadania:

    • Projektowanie architektury sieci przemysłowej LAN/WLAN,
    • Instalacja i zarządzanie infrastrukturą sieciową i urządzeniami sieciowymi,
    • Tworzenie kopii bezpieczeństwa danych i systemów teleinformatycznych,
    • Udział w projektowaniu, konfiguracji i wdrożeniu systemu zarządzania produkcją we współpracy z innymi jednostkami biznesowymi,
    • Inwentaryzacja i określenie danych produkcyjnych do optymalnego zarządzania procesem produkcyjnym,
    • Rozwój sieci przemysłowych w celu zbierania danych produkcyjnych z maszyn we współpracy z innymi jednostkami wchodzącymi w skład projektu,
    • Współpraca z inżynierami z Grupy wdrażającymi analogiczne rozwiązania w innych krajach.

    Szukamy osoby:

    • Zainteresowanej praktycznym zastosowaniem technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) dla potrzeb przemysłu,
    • Posiadającej praktyczną znajomość zagadnień budowy systemów teleinformatycznych; LAN/WLAN, TCP/IP,
    • Znającej zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa i ochrony danych,
    • Potrafiącej wyciągnąć odpowiednie wnioski z prowadzonych analiz,
    • Posługującej się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym,
    • Potrafiącej współpracować z osobami na różnych szczeblach organizacji, elastycznych i otwartych na zmiany.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w integracji systemów sterowania z systemami IT,
    • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i robotyzacji,
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z udziałem firm zewnętrznych,
    • Znajomość narzędzi Manufacturing Execution System lub innych zaawansowanych systemów zarządzania produkcją,
    • Doświadczenie w zakresie korzystania z narzędzi BigData,
    • Umiejętność pozyskiwania potrzebnych pomiarów pochodzących z różnych źródeł oraz znajomość systemów wspierających tego typu analizy.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
    • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem autonomiczności,
    • Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie produkcyjnej,
    • Wsparcie merytoryczne ze strony zespołów inżynieryjnych,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (również międzynarodowe),
    • Pakiet zniżek pracowniczych i dofinansowań.
    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"