Oferta pracy

Pos Group

Inżynier Utrzymania Zaawansowanych Rozwiązań Sieciowych z językiem angielskim

Pos GroupO firmie

5 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 28 sty 2021
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Oferujemy

  • pracę zdalną, docelowo praca w modelu hybrydowym (1-2 dni tygodniowo w biurze)
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • wynagrodzenie + premię kwartalną
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego
  • karta MultiSport
  • dofinansowanie do usług mobilnych i stacjonarnych Orange
  • udział w pracowniczej strefie licytacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Główne zadania:

  • obsługa zaawansowanej transmisji danych (w tym usług IP/BGP)  na potrzeby Klientów Operatorów
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • bieżący kontakt z Klientami Operatorami (w tym klienci anglojęzyczni) przy utrzymaniu i zmianach usług niestandardowych i zaawansowanej transmisji danych (w tym usług IP/BGP) .
  • zarządzanie usługami IP/BGP dla Klientów Operatorów na platformach sieciowych
  • prace związane z monitorowaniem jakości usług dla Klientów Operatorów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, informatyka)
  • znajomość protokołu BGP
  • doświadczenie w  konfiguracji  i administracji JunOS i/lub CiscoIOS
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN i Metro Ethernet
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • otwartość i nastawienie na realizację potrzeb klientów
  • skuteczność w realizacji celów

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość budowy sieci telekomunikacyjnych i technik komputerowych
  • doświadczenie w obsłudze telefonicznej
  • znajomość platform LINUX oraz języka Python
  • doświadczenie ze współpracy na operatorskim rynku internetowym
  • umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych
  • zainteresowanie nowymi technologiami i pozyskiwaniem wiedzy w tym zakresie
  • certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności

Oferujemy

Ogłoszenie archiwalne