Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Utrzymania Zakładu

RIVERDI Sp. z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Nowy Świat 36

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń w firmie

  • planowanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji i dbałość o ich właściwy poziom techniczny

  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze

  • aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych z zapewnieniem sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń

  • Opieka i prace konserwatorskie nad budynkiem firmy

  • koordynacja i nadzór nad pracami zleconymi zewnętrznym dostawcom

  • współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne lub automatyka)

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • szybkie rozwiązywanie problemów, samodzielność i dokładność

  • umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu

  • j. angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • elastyczne godziny pracy (core hours 9-15)

  • realny wpływ na kształt firmy ze względu na płaską strukturę organizacyjną

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • możliwość nauki języków obcych (nie tylko angielskiego)

  • udział w innowacyjnych projektach przemysłowych

  • wyjazdy integracyjne (również zagraniczne)

  • bezpłatny parking na terenie firmy

  • dostęp do firmowej biblioteki

  • świeże owoce, kawę i szeroki wybór herbat

  • po upływie okresu próbnego: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansow

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Szukasz wyzwań i możliwości nieustannego rozwoju? Chcesz pracować w zaangażowanym i otwartym zespole? Dołącz do nas! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w dostarczaniu rozwiązań i komponentów służących do wizualizacji informacji.

Chcesz aby twoje pomysły wpływały na rynek nowych technologii? Aplikuj!

Poznaj nas lepiej wchodząc na naszą stronę: https://riverdi.com/ oraz obserwując nasz profil na LinkedIn https://www.linkedin.com/company/riverdi/

Przewiń do profilu firmy