Oferta pracy

Inżynier w Centrum Technologii Lotniczych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Rekrutacja zdalna

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej samolotów, śmigłowców, bezzałogowców,
  • wykonywanie obliczeń projektowych i konstrukcyjnych w zakresie opracowywanych konstrukcji,
  • nadzór konstrukcyjny nad próbami (statycznymi, funkcjonalnymi i trwałościowymi),
  • opracowywanie ramowych programów prób,
  • nadzór konstrukcyjny wykonawstwa i wprowadzanie zmian.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania CAD (CATIAv5 lub NX) – warunek konieczny,
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Lotnictwo, Mechanika i Budowa Maszyn,
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • rzetelności, terminowości i dokładności,
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentów technicznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie do świąt
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy