Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier w dziale badań i rozwoju - Konstruktor - Programista

TMS POLAND sp. z o.o.

8 00016 000 brutto / mies.
  • Siemianowicka 84, Bytom
    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Siemianowicka 84

Bytom

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem będzie opracowywanie rozwiązań pozwalających poszerzyć ofertę rynkową firmy TMS, nadzorowanie produkcji i uruchamiania sterowników, rozwijanie oprogramowania istniejących, prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Inżynier o specjalności elektronika, informatyka lub automatyka.

  • Praktyka i umiejętność programowania mikrokontrolerów w systemach „embedded” w języku C/C++ (preferowana znajomość mikrokontrolerów rodziny ARM Cortex M3/4/7).

  • Znajomość metod przesyłu danych: GPRS, LTE CAT M1, Lora itd.

  • Znajomość protokołów przemysłowej transmisji danych np. MQTT

  • Analizowanie możliwości współdziałania urządzeń TMS ze sterownikami przemysłowymi innych producentów.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (oscyloskop cyfrowy, analizator stanów logicznych).

  • Znajomość problematyki oceny zgodności i certyfikacji wyrobów na znak E/CE.

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane

  • Praktyka i umiejętność testowania funkcjonalnego podzespołów i modułów elektronicznych.

  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych CAN, RS485/232, LIN.

  • Umiejętność czytania i tworzenia elektronicznej wersji dokumentacji.

  • Znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie merytoryczne i szkoleniowe

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do świadczeń medycznych

  • praca od poniedziałku do piątku

  • udział w interesujących projektach,

  • pracę w młodym, zgranym zespole,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • dofinansowanie kursów podnoszących kwalifikacje

  • kawa, owoce

  • brak formalnego stroju

  • elastyczne godziny pracy

  • dogodna lokalizacja, parking

  • bilety do kina/teatru/opery

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Jesteśmy europejską firmą specjalizującą się w Industry 4.0 i digitalizacją procesu produkcyjnego branży kruszywowej, infrastrukturze drogowej oraz produkcji betonu.

Poszukujemy osób kreatywnych i efektywnych, którzy chcą się rozwijać i wykorzystać swoją wiedzę oferując nasze produkty na rynkach zagranicznych.

Adres strony http://www.tms-poland.com/pl/

Przewiń do profilu firmy