Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier w dziale Business Development

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EKO PROJECTS

    EKO PROJECTS jest firmą projektowo – inżynierską. Świadczymy wielobranżowe usługi projektowe, specjalizując się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Zatrudniamy zespół wysokiej klasy specjalistów – inżynierów, projektantów i project managerów, którzy obsługują inwestycje lokalne i europejskie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • praca przy zamówieniach publicznych;
    • przygotowanie dokumentacji przetargowej;
    • rozczytywanie map, projektów, rysunków;
    • przygotowanie wycen inwestycji podlegających ofertowaniu;
    • współpraca z projektantami celem efektywnego przygotowania wycen;
    • wizje lokalne, spotkania z klientami, wyjazdy służbowe

    Wymagania:

    • doświadczenie w zakresie zamówień publicznych mile widziane;
    • wykształcenie wyższe techniczne, ew. w trakcie (mgr inż. – elektryk, sanitarny, architekt, etc.);
    • biegła znajomość pakietu Microsoft Office;
    • umiejętność pracy w zespole i w międzynarodowym środowisku;
    • dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny;
    • zdolność do realizacji postawionych celów;
    • prawo jazdy kat. B;
    • znajomość programu AUTOCAD mile widziana.

    Oferta:

    • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w branży projektowej;
    • możliwość awansu zawodowego;
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji – średnie zarobki ok. 5 -7 tyś zł netto (podstawa+prowizja);
    • umowa o pracę;
    • dostęp do zasobów wspomagających pracę;

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w EKO PROJECTS Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz pod ogłoszeniem.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez EKO PROJECTS Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez EKO PROJECTS Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.