Logo Pracuj.pl

Inżynier w Dziale Przygotowania Produkcji

ECOL-UNICON Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Równa 2

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji projektowej i realizacyjnej
  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z realizacją urządzeń sanitarnych
  • analiza techniczna ofert od dostawców branżowych
  • komunikacja z dostawcami w zakresie technicznym
  • przygotowywanie listy materiałów niezbędnych do realizacji zamówienia
  • wsparcie techniczne obszarów produkcyjnych i realizacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów lub projektowania urządzeń sanitarnych/budowlanych
  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • znajomość zasad doboru, obliczeń oraz technologii układów pompowych
  • dobra znajomość obsługi programu AutoCad
  • podstawowa znajomość obsługi MS Excel
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • otwartość na pracę hybrydową (szczegóły do uzgodnienia z przełożonym)
  • możliwość rozwoju poprzez udział w programie szkoleń wewnętrznych oraz szkolenia zewnętrzne związane ze specjalizacją
  • program sportowy ECOL ACTIVE
  • liczne akcje związane z ochroną przyrody :)

  • ubezpieczenie na życie

Inżynier w Dziale Przygotowania Produkcji, Równa 2, Gdańsk