Oferta pracy

Inżynier w Dziale Przygotowania Produkcji

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  • Równa 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Równa 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji projektowej i realizacyjnej

  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z realizacją urządzeń sanitarnych

  • analiza techniczna ofert od dostawców branżowych

  • komunikacja z dostawcami w zakresie technicznym

  • przygotowywanie listy materiałów niezbędnych do realizacji zamówienia

  • wsparcie techniczne obszarów produkcyjnych i realizacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów lub projektowania urządzeń sanitarnych/budowlanych

  • wykształcenie wyższe inżynierskie

  • znajomość zasad doboru, obliczeń oraz technologii układów pompowych

  • dobra znajomość obsługi programu AutoCad

  • podstawowa znajomość obsługi MS Excel

  • umiejętność współpracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • otwartość na pracę hybrydową (szczegóły do uzgodnienia z przełożonym)

  • możliwość rozwoju poprzez udział w programie szkoleń wewnętrznych oraz szkolenia zewnętrzne związane ze specjalizacją

  • program sportowy ECOL ACTIVE

  • liczne akcje związane z ochroną przyrody :)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie