Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier w Dziale R&D

  • Krzęcin (pow. choszczeński), Barlinek, Choszczno, Stargard, Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.

    Więcej o nas.

     Aktualnie, w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER W DZIALE R&D

    Miejsce pracy: Barlinek (okolice), Choszczno (okolice), Stargard (okolice), Szczecin (okolice), Krzęcin (pow. choszczeński)

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • projektowanie oraz wdrażanie nowych produktów
    • udoskonalanie istniejących produktów
    • optymalizacja procesów produkcyjnych
    • współpraca z osobami zarządzającymi produkcją oraz technologami
    • opracowywanie oraz tworzenie technologii wytwarzania produktów
    • tworzenie wycen wyrobów gotowych
    • tworzenie dokumentacji technicznej
    • nadzór nad zgodnością wykonywanych produktów z technologią oraz dokumentacją techniczną

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • wykształcenia wyższego technicznego
    • znajomości rysunku technicznego
    • umiejętności tworzenia dokumentacji w programie SolidWorks
    • dobrej znajomości MS Office
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • kreatywności, samodzielności, komunikatywności
    • umiejętności pracy w zespole
    • dynamiki w działaniu
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • mile widziane doświadczenie związane z produkcją opakowań
    • mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP

    OFERUJEMY:

    • stabilną i interesującą pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem zachęcamy do wysłania swojego CV za pomocą przycisku aplikowania.