Oferta pracy

Inżynier w dziale rozwoju

Manpower CoREO firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier w dziale rozwojuNumer ref.: INR/051/AMA

Zadania:

  • Projektowanie nowych produktów, optymalizacja produktów już istniejących oraz praca nad rozwojem nowych technologii dla rozwiązań technik przeładunkowych
  • Dobór materiałów i technologii
  • Modelowanie 3D oraz weryfikacja konstrukcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość narzędzi CAD (AutoCAD, SolidWorks)

Wykroty

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Duży i realny wpływ na rozwój firmy w Polsce - budowanie działu rozwoju od podstaw w oddziale firmy w Polsce
  • Duża autonomia stanowiska
  • Laptop, telefon służbowy
  • Premia frekwencyjna
  • Benefity pozapłacowe: LUX MED, dodatkowe ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy