Inżynier w Dziale Technicznym

POLAQUA Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza dokumentacji projektowej pod względem poprawności i wykonalności zaprojektowanych rozwiązań;

  • Poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i ewentualne korekty projektu;

  • Współpraca z zespołem projektantów oraz przedstawicielami Zamawiającego w zakresie proponowanych zmian w projekcie;

  • Odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie oraz kontrolę dokumentacji technicznej projektu.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo;

  • Znajomość metod i technik budowlanych, doświadczenie zawodowe przy projektach infrastrukturalnych;

  • Otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;

  • Gotowość do pracy w centrali firmy Polaqua (Piaseczno k. Warszawy) przez okres 1,5 roku. Następnie praca w biurze budowy w okolicach Bydgoszczy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Gotowość do pracy w centrali firmy Polaqua (Piaseczno k. Warszawy) przez okres 1,5 roku. Następnie praca w biurze budowy w okolicach Bydgoszczy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

POLAQUA działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat i należy do czołówki generalnych wykonawców realizujących kompleksowe zlecenia na terenie całego kraju. Nasz profil działalności oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań z zakresu budownictwa infrastrukturalnego oraz inżynierii środowiska. POLAQUA należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Dołączenie do Grupy ACS otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła wiedzy technicznej.

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S10 w okolicach Bydgoszczy poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera w Dziale Technicznym.

Przewiń do profilu firmy