Inżynier w Dziale Technicznym

Maspex

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na podległym obszarze, analiza awaryjności maszyn i urządzeń,

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych,

  • Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń, nadzorowanie i współpraca z firmami zewnętrznymi,

  • Nadzorowanie napraw, analiza przyczyn awarii oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • Inicjowanie działań usprawniających pracę maszyn i urządzeń,

  • Czynny udział w pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych linii technologicznych oraz maszyn,

  • Współpraca z produkcją oraz innymi działami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość programów CAD 2D (znajomość programów CAD 3D będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość zagadnień z zakresu podstaw automatyki, mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki i budowy maszyn

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i na samodzielnym stanowisku

  • Zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność oraz chęć rozwijania umiejętności zawodowych

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz sumienność

  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi i magazynem

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

  • dofinansowanie do posiłków/obiadów

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje