Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier w dziale utrzymania ruchu

  • Szamotuły, Poznań, Wronki, , wielkopolskie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie jako inżynier w dziale utrzymania ruchu? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

    Nr ref.: /59/03/2018/NL/10881
    Szamotuły, Poznań, Wronki,
    zadania:
    • wsparcie w procesie tworzenia systemu zarządzania planowym utrzymaniem ruchu
    • wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów maszyn/systemów produkcyjnych oraz innej infrastruktury
    • udział w projektach dotyczących usprawniania parku maszynowego i instalacji towarzyszących
    • udział w projektach modernizacyjnych i usprawniających procesy produkcyjne
    oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • przyjazna atmosfera pracy
    oczekujemy:
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, rysunków mechaniki maszyn i urządzeń oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
    • znajomość MS Office
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność i kreatywność
    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47