Oferta pracy

Inżynier w rozumieniu FIDIC

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa

    Garwolin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek

zainteresowanych pracą w Ośrodku Inwestycji i Transportu w Warszawie na stanowisku

Miejsce pracy:  Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie kompleksowej analizy projektów w zakresie robót budowlanych przesyłanych przez poszczególne jednostki organizacyjne Spółki oraz współudział przy sporządzaniu na tej bazie planów inwestycji na roboty budowlane, zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami
  • przegląd obiektów, typowanie robót do wykonania, sporządzanie kosztorysów wstępnych i inwestorskich, ocena zgłoszonych przez jednostki organizacyjne zamówień na roboty budowlane
  • opracowywanie lub zlecanie opracowania dokumentacji technicznej oraz jej ocena pod kątem zgodności z założeniami technicznymi, zamówieniem, obowiązującymi przepisami budowlanymi oraz uzyskiwanie opinii użytkowników odnośnie opracowanych projektów
  • opiniowanie dokumentacji techniczno-kosztorysowej
  • wprowadzanie wykonawców na teren budowy przy udziale właściwych jednostek organizacyjnych TVP S.A.,
  • realizacja robót inwestycyjnych w zakresie budowlanym, ujętych w planach, w zakresie dotyczącym działania Ośrodka
  • nadzór inwestorski nad realizowanymi zadaniami inwestycyjnymi, a w szczególności: reprezentowanie inwestora na budowie poprzez sprawowanie kontroli  zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami prawa budowlanego i polskimi normami,  nadzór nad usuwaniem awarii przez ekipy specjalistyczne, nadzór nad realizacją określonych przez wykonawców harmonogramów rzeczowo - finansowych robót, sprawdzanie i odbiór robót zanikowych, potwierdzanie faktycznie wykonanych robót i prowadzenie rozliczeń wykonanych prac i umów z wykonawcami, przygotowanie i udział w odbiorach częściowych i końcowych oraz przekazywanie wykonanych prac do użytkowania, weryfikacja kosztorysów powykonawczych, rozliczanie rzeczowych i finansowych zakresów robót remontowych i inwestycyjnych w zakresie budowlanym
  • zabezpieczenie prawidłowego wykonania robót budowlanych instalacyjnych i technologicznych,
  • prowadzenie spraw formalnych związanych z przygotowaniem zadań inwestycyjnych do realizacji (pozwolenia na budowę, dzienniki budowy, książki obmiarów, itp.)
  • sporządzanie kosztorysów niezbędnych do zlecania i rozliczania zleconych usług realizowanych własnymi siłami, zgodnie z obowiązującymi procedurami i podziałem kompetencji w Spółce
  • przygotowywanie uzgodnień i założeń technicznych dla umów i aneksów do umów, zleceń i zapytań ofertowych w zakresie inwestycji
  • archiwizowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej, dokumentacji budowy przez którą należy rozumieć między innymi pozwolenie na budowę, dziennik budowy, protokoły odbiorów, operaty geodezyjne, książki obmiarów, itp. przez okres dwóch lat
  • kontrolowanie zgodności przebiegu robót z harmonogramem budowy i umową oraz stosowanie odpowiednich sankcji i kar umownych wobec kontrahentów zewnętrznych
  • organizowanie przeglądów jakości wykonywanych robót, przeglądów pogwarancyjnych, egzekwowanie usuwania usterek przez wykonawców
  • sporządzanie i monitorowanie harmonogramów realizacyjnych do zadań inwestycyjnych
  • wystawianie dowodów przekazujących zrealizowane zadania inwestycyjne użytkownikom
  • przygotowanie i udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane na rzecz jednostek organizacyjnych  Zakładu Głównego TVP S.A., Oddziału Terenowego w Warszawie i ośrodków wypoczynkowych TVP S.A., we współpracy z Biurem Zakupów i Zamówień Publicznych zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami
  • nadzór nad realizacją umów i usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne w zakresie działania Wydziału

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie, projektanta w specjalności architektonicznej,
  • doświadczenie w realizacji inwestycji wg. procedur FIDIC, na stanowisku inżyniera lub inżyniera rezydenta lub dyrektora kontraktu lub kierownika budowy  lub koordynatora inspektorów nadzoru inwestorskiego,
  • doświadczenie w realizacji inwestycji na stanowisku głównego projektanta i pełnienie nadzoru autorskiego,
  • praktycznej  umiejętności kosztorysowania i weryfikacji kosztorysów
    w programie Norma PRO,
  • umiejętności posługiwania się programem AutoCAD,
  • wysokiej komunikatywności i umiejętności organizacji pracy,
  • kondycji fizycznej i stanu zdrowia pozwalających wykonywać pracę
    na wysokościach.

Dodatkowymi atutami będą:

  • wysoka dostępność, możliwość przystąpienia do wykonywania zadań w terminie
    do 1 miesiąca od daty podjęcia decyzji o zatrudnieniu,
  • doświadczenie w roli  inspektora nadzoru inwestorskiego,
  • doświadczenie w planowaniu, koordynacji i nadzorowaniu robót projektowych i wykonawczych,
  • doświadczenie zawodowe w firmach pełniących rolę Inwestora lub Generalnego Wykonawcy robót budowlanych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość ustaw: Prawo Budowlane i Kodeks Cywilny.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne