Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier w Sekcji Utrzymania Ruchu

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.

  • Annopol 6B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Annopol 6B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnieniem bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń w Dziale Produkcji (nadzór nad terminowością prac naprawczych I remontowych oraz przeglądów okresowych),

  • opracowywanie zapytań ofertowych (SWU). Odbiór techniczny, instalacja i uruchamianie nowych urządzeń produkcyjnych.

  • wdrażaniem usprawnień technicznych i procesowych oraz nowych produktów (rozwiązywanie problemów procesowych metodologią LEAN, prowadzenie projektów ukierunkowanych na podnoszenie OEE i eliminację przestojów technicznych, prowadzenie szkoleń technicznych operatorów i techników, ocena techniczna oraz opracowywanie dokumentacji wymaganej dla nowych produktów),

  • - prowadzeniem prac administracyjno — biurowych (dokumentacja techniczna, tworzenie dokumentów np. Standardowych procedur i instrukcji serwisowych),

  • aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego podnoszenia jakości i bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w FMCG/Farmacja/Automotive, -

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, automatyka),

  • umiejętność korzystania z narzędzi 55/TPM/SMED/VM,

  • umiejętność korzystania z AutoCAD/SolilWORKS/MS Office oraz znajomość systemów SCAD/ERP,

  • znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznych (praca z maszynami, zdolności manualne),

  • znajomość podstawowych zagadnień jakościowych GMP, -

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2),

  • umiejętnością zarządzania zespołem (planowanie, ustalanie priorytetów, delegowanie),

  • umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji oraz efektywnego rozwiązywania problemów, - samodzielnością, innowacyjnością oraz otwartością na nowe wyzwania,

  • wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi,

  • motywacją do ciągłego rozwoju, nastawieniem na cel.

To oferujemy

  • Pracę w branży farmaceutycznej

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie 1-zmianowym

  • Pracę w zespole

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień

  • Dogodną lokalizację pracy - Warszawa Białołęka

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego

  • Ubezpieczenie na życie / PPE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne SA wchodzi w skład największej, niezależnej francuskiej firmy farmaceutycznej SERVIER, obecnej w 148 krajach świata i zatrudniającej 21.000 osób na całym świecie.

ANPHARM z siedzibą w Warszawie, jest firmą wytwarzającą leki w postaci tabletek, na rynek polski oraz na eksport.

Przewiń do profilu firmy