Oferta pracy

Inżynier w zespole zabudowy wnętrz i wyposażenia pojazdu

PESA Bydgoszcz SAO firmie

PESA Bydgoszcz SA

Zygmunta Augusta 11

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w środowisku Solidworks PDM w zakresie zabudowy wnętrza i wyposażenia pojazdu

  • Nadzór i wsparcie techniczne nad zabudową pojazdu

  • Analiza istniejących rozwiązań i wdrożenie innowacji do nowych projektów

  • Prowadzenie uzgodnień technicznych wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość technologii obróbki metalu i tworzyw

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora

  • Mile widziane doświadczenie z obszaru budowy pojazdów szynowych

  • Mile widziana znajomość procesów specjalnych (spawanie, klejenie)

  • Dodatkowym atutem będzie także znajomość środowiska Catia

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia rozwijające twoje umiejętności, oraz podnoszące twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca w międzynarodowych projektach

  • Benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan oraz Litwa.

Naszą aktualną pozycję, potwierdzoną obecnością na wymagających rynkach europejskich oraz wieloma prestiżowymi branżowymi nagrodami, zawdzięczamy zastosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu dążeniu do doskonalenia produktów spełniających zmieniające się oczekiwania naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.