Inżynier walidacji ADAS

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów systemów wsparcia kierowcy w środowisku symulowanym;

  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem funkcjonalnym oraz wydajnościowym;

  • Projektowanie przypadków testowych w oparciu o dokumentację;

  • Implementacja testów automatycznych z języku Python;

  • Uruchamianie testów w dedykowanym środowisku testowym;

  • Raportowanie wyników oraz zidentyfikowanych problemów;

  • Rozwijanie środowiska testowego HIL oraz SIL w języku Python.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunki: elektronika, mechatronika, informatyka, fizyka lub pokrewne);

  • Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego w dowolnym języku wysokopoziomowym;

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze: testów, programowania lub elektroniki;

  • Znajomość magistrali komunikacyjnych stosowanych w automotive (CAN, LIN, mile widziany ETH) lub pokrewnej branży;

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym;

  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole;

  • Gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych).

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej.

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • System benefitów.

  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy