Inżynier walidacji procesów produkcji

Demant Operations Poland sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad zadaniami walidacyjnymi procesów produkcyjnych

  • Ocena nowego sprzętu, urządzeń i procesów pod względem zasadności walidacji.

  • Opracowywanie dokumentacji walidacyjnej zgodnie z wytycznymi.

  • Wspieranie zespołu odpowiedzialnego za realizacje poszczególnych zadań w trakcie procesu walidacji maszyn, urządzeń i procesów produkcyjnych.

  • Ocena wyników i przygotowanie raportów walidacyjnych oraz ich archiwizacja; nadzór nad aktualnością dokumentacji.

  • Wsparcie w zakresie eliminowania niezgodności w procesach walidacyjnych.

  • Udział w zarządzaniu zmianami pod względem zasadności przeprowadzania rewalidacji.

Nasze wymagania

  • masz ukończoną uczelnię techniczną (np. inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości lub inne techniczne);

  • masz doświadczenie w pracy na stanowiskach inżynierskich powiązanych z inżynierią produkcji, procesami walidacji i/lub jakości;

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim, który będzie potrzebny w codziennej pracy;

  • masz proaktywne podejście do zadań i chętnie współpracujesz w grupie.

To oferujemy

  • możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami (np. wydruk 3D, procesy wtryskowe, zautomatyzowane procesy montażu, programowania, testowania), wśród wykwalifikowanej, chętnie dzielącej się wiedzą, kadry inżynierskiej. Pozwoli Tobie na ciągły rozwój kompetencji;

  • okazję pracy w grupach projektowych, zarówno przy wdrażaniu nowych rozwiązań, jak i optymalizacji istniejących systemów podlegających walidacji;

  • możliwość zgłębienia specyfikacji produkcji urządzeń medycznych, w oparciu o wymagania norm.

  • dużą odpowiedzialność, ponieważ Twoja praca ma znaczny wpływ na zdrowie ludzi użytkujących nasze produkty;

  • możliwość wykorzystania wiedzy technicznej i doświadczenia z zakresu inżynieryjnego wsparcia produkcji oraz zagadnień z zakresu walidacji procesów, maszyn i oprogramowania;

  • pracę w doświadczonym, przyjaznym zespole i stabilnej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • domki letniskowe w Danii

  • zniżka na aparaty słuchowe

  • bezpłatne autobusy

  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy

  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z managerem

3

Spotkanie ofertowe

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem. Od ponad stu lat Grupa Demant odgrywa istotną rolę w rozwoju innowacyjnych technologii i know-how, które przyczyniają się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi. Firma jest aktywna i zaangażowana pod każdym względem - począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie. Istotną częścią grupy jest również rozwijająca się działalność w zakresie inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej.

Nasze korzenie w Polsce sięgają, aż do 2007 roku, w którym to firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Oticon Polska Production. Od samego początku specjalizowała się w produkcji aparatów słuchowych, wytwarzanych w głównym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Mierzynie.

Dynamiczny rozwój, połączony z rozbudowaniem oferty i produkowaniem aparatów słuchowych różnych marek oraz poszerzaniem kadr spowodowały w 2013 roku zmianę struktury i powołanie nowej organizacji o nazwie DGS Poland. Następna zmiana nastąpiła w 2019, gdy podjęto decyzję o ujednoliceniu marki w całej globalnej organizacji na Demant.

W Mierzynie (k. Szczecina) zajmujemy się wdrażaniem nowych produktów i wytwarzaniem aparatów słuchowych. W tym miejscu prowadzone jest także Centrum Dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania w Europie. Firma zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i specjalistów.

Przewiń do profilu firmy