Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier walidacji

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy William Demant. Obecnie DGS w Polsce zatrudnia łącznie ponad 2 500 osób i wciąż rozszerza swoją działalność, poszukując nowych pracowników.

    Stabilna umowa, świetne warunki do rozwoju kariery zawodowej i przyjazna atmosfera.

    To podstawa. Ale to nie wszystko – oferujemy dużo więcej.

    Prywatna opieka medyczna

    Domki letniskowe w Danii

    Bezpłatne autobusy

    Bilety do kina

    Imprezy firmowe

    Parking samochodowy i rowerowy

    Stołówka firmowa

    Karta sportowa i siłownia

    Chcesz poznać przebieg większości procesów w firmie, od fazy koncepcyjnej aż do dystrybucji? Praca w dziale technicznym jako inżynier walidacji umożliwi Ci to!

    Pracując z nami otrzymasz:

    • możliwość wykazania się znajomością zagadnień z zakresu walidacji procesów i maszyn;
    • wykorzystasz doświadczenie w pracy z pakietami MS Office (szczególnie Excel);
    • będziesz mieć szansę pracy z systemami zarządzania jakością w oparciu o normy ISO 9001, ISO 13485 oraz FDA.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Udział w aktualizacji Validation Master Plan.
    • Przygotowywanie dokumentacji do procesu walidacji (Validation Plan, URS, IQ, OQ, PQ) zgodnie z wymaganiami FDA.
    • Prowadzenie protokołów walidacyjnych.
    • Wspieranie zespołu odpowiedzialnego za realizacje poszczególnych zadań w trakcie procesu walidacji maszyn, urządzeń i procesów produkcyjnych.
    • Ocena wyników i przygotowanie raportów walidacyjnych oraz ich archiwizacja; nadzór nad aktualnością dokumentacji.
    • Wsparcie w zakresie eliminowania niezgodności w procesach walidacyjnych.
    • Ocena zasadności i wsparcie przy rewalidacji;.
    • Ocena nowego sprzętu, urządzeń i procesów pod względem konieczności przeprowadzenia walidacji.
    • Przygotowanie i realizacja szkoleń z procesów walidacji.

    Jeżeli chcesz do nas dołączyć powinieneś:

    • mieć ukończoną uczelnię techniczną (kierunki takie jak: Inżynieria Produkcji; Zarządzanie Produkcją; Fizyka Techniczna; Zarządzanie/Menadżer Jakości; Inne techniczne: Elektronika, Automatyka i Robotyka);
    • mieć doświadczenie w pracy na stanowiskach inżynierskich powiązanych z procesami walidacji i/lub jakości;
    • swobodnie posługiwać się językiem angielskim, który będzie potrzebny w codziennej pracy na tym stanowisku.

    Dowiedz się więcej – kliknij na „Aplikuj teraz”

    Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.