Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inżynier
    • Fujitsu is the leading Japanese information and communication technology (ICT) company that enables customers to capitalize on digital opportunities with confidence, by helping them to balance robust ICT and digital innovation. Fujitsu’s full portfolio of products, solutions and services gives its customers a competitive advantage in the era of digital transformation. Approximately 156,000 Fujitsu people support customers in more than 100 countries. We use our experience and the power of ICT to shape the future of society with our customers. Fujitsu Limited (TSE: 6702) reported consolidated revenues of 4.7 trillion yen (US$41 billion) for the fiscal year ended March 31, 2016. For more information, please see http://www.fujitsu.com
    • Zadania
      •  Wdrażanie i utrzymywanie  infrastruktur (hardware/software) środowisk informatycznych w oparciu o serwery x86 oraz macierze dyskowych Fujitsu i NetApp.
      • Wdrażanie i utrzymywanie  infrastruktur środowisk informatycznych (hardware/software)  w oparciu o sieci SAN, w tym środowiska Disaster Recovery oraz replikacji danych.
    • Wymagania
        • Znajomość platformy Oracle SUN (seria M i T) oraz systemów Unix.
        • Umiejętność  przygotowywania tzw. "Proof of Concept", środowisk testowych.
        • Umiejętność prowadzenia  warsztatów oraz  szkoleń dla Klientów wraz z dobrymi cechami interpersonalnymi w komunikacji z Klientem.
        • Praktyczna znajomość technologii wirtualizacji będzie dodatkowym atutem (VMware, Citrix)
        • Możliwość pracy w systemie całodobowych dyżurów i odbywania delegacji krajowych i zagranicznych.
        • Umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą.
        • Posiadanie Prawa jazdy kat. B
        • Znajomość praktyczna języka angielskiego.

      • Dodatkowym atutem będzie:
        • Posiadanie certyfikatów IT związanych z przedstawionym profilem.
        • Podstawowa Znajomość systemów LINUX
        • Podstawowa Znajomość systemów MS SQL
    • Oferujemy
      • Praca w oparciu o umowę o pracę.
      • Bogaty pakiet benefitów.
      • Szkolenia technologiczne.
      • Przyjazną atmosferę pracy.
      • Pracę w międzynarodowym środowisku.
    More information about our organization can be found on web: pl.fujitsu.com
    Interested candidate should send application via Aplikuj.

    Zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o umieszczenie w aplikacji stosownej klauzuli zgody wg poniższego wzoru:

    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-231), przy ul. Jutrzenki 137, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Inżyniera , zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Niiejszym informujemy, że :
    • administratorem Państwa danych osobowych jest Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-211), przy ul. Jutrzenki 137;
    • kontakt z osobą realizującą w Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. zadania inspektora ochrony danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: [email protected]) lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor ochrony danych osobowych”;
    • przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w aplikacji odbywa się w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.;
    • Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych podmiotów wchodzących w skład grupy Fujitsu Technology Solutions, z którymi Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. współpracuje w zakresie realizacji procesu rekrutacji.
    • Państwa dane osobowe mogą być przekazane do:
      • Izraela, na podstawie decyzji Komisji Europejskiej o stwierdzeniu odpowiedniego stopnia ochrony danych osobowych;
      • Japonii, z zastosowaniem odpowiednich zabezpieczeń w postaci standardowych klauzul ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską;
      • Posiadają Państwo prawo do uzyskania kopii danych przekazanych do państwa trzeciego na podstawie pisemnego wniosku skierowanego do Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.;
    • Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od momentu złożenia aplikacji;
    • przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora:
    • dostępu;
    • sprostowania;
    • usunięcia.
    • ograniczenia przetwarzania;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
    • przenoszenia danych do innego administratora danych osobowych;
    • wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
    • przysługuje Państwu prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
    • przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych, w przypadku uznania przez Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.;
    • podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji;
    • Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji.