Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wdrożeń Robotów Mobilnych

VersaBox Sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.

VersaBox Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 211

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i uruchamianie systemów automatycznego transportu w procesach produkcyjnych,

  • przygotowywanie projektów do wdrożeń, testowanie, opracowywanie materiałów dokumentacyjnych i szkoleniowych,

  • przeprowadzanie symulacji systemów,

  • wykonywanie testów funkcjonalnych i poprodukcyjnych,

  • przeprowadzanie pokazów dla Klientów i Partnerów,

  • wspomaganie działu ofertowego w tworzeniu koncepcji technicznych

  • przeprowadzanie szkoleń dla Klientów z obsługi systemu,

  • współpraca z zespołem sprzedażowym, ofertowym, developerskim i serwisem

Nasze wymagania

  • absolwent studiów technicznych (inżynier) /najlepiej automatyka, robotyka lub inżynieria produkcji/

  • odpowiedzialność,

  • gotowość do wyjazdów do Klientów („używane” prawo jazdy kat. B),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana podstawowa znajomość zagadnień dziedziny automatyki i robotyki,

  • mile widziane doświadczenie pracy w zespole i branży przemysłowej,

  • mile widziana znajomość programowania C++/Python oraz systemu Ubuntu.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, wesołym i rozwijającym się zespole,

  • pracę w firmie o aspiracjach szybkiego wzrostu i sprzedaży globalnej,

  • aktywność w nowoczesnej i rozwijającej się dziedzinie robotyki przemysłowej,

  • miejsce pracy w Warszawie, biuro: Al. Jerozolimskie 211 z bezpłatnym parkingiem dla zespołu,

  • nowe biuro i hale testowe/pokazowe z 2021 zaprojektowane dla zespołu,

  • zatrudnienie w pierwszych 3 m-cach na okres próbny; następnie umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń i wspólnego planowania dalszej kariery,

  • wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych, zarządzania i pracy zespołowej,

  • opieka zdrowotna (Medicover),

  • elastyczne godziny pracy do uzgodnienia w zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5000-7000 PLN brutto

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma VersaBox zajmuje się rozwojem, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnego systemu automatycznego transportu w fabrykach, opartego na autonomicznych robotach mobilnych. Jesteśmy polską firmą i mamy polski produkt. Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Do naszego wyjątkowego zespołu wdrożeniowego zatrudnimy ambitnego inżyniera na stanowisko: inżyniera robotyki mobilnej. Będziesz początkowo uczestniczył m.in. w procesach uruchomienia systemu w zakładach produkcyjnych znanych i międzynarodowych marek, pokazach na naszej nowej hali testowej, pokazach u klientów i targach, a także w procesie koncepcyjnym ofert i kontaktach z Klientami.

W dalszej ścieżce kariery planujemy rozwój Twoich kompetencji managerskich, koordynacji projektów, odpowiedzialności za wdrażane projekty oraz zdobywanie doświadczenia i wyspecjalizowanej wiedzy technicznej na stanowisku specjalisty robotyki mobilnej.