Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wdrożeń Systemów Bezpieczeństwa IT

Comp S.A.O firmie

10 00015 000 / mies. (zal. od umowy)

Comp S.A.

Jutrzenki 116

Warszawa

W związku z rozwojem naszych struktur
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

(Pion Cyberbezpieczeństwa i Zarzadzania Ryzykiem)

Dlaczego COMP S.A.

  • Jesteśmy stabilną, notowaną na GPW Spółką
    z 30 letnim doświadczeniem na rynku IT
  • Oferujemy szkolenia i certyfikacje
  • Zapewniamy stały dostęp do najnowszych technologii i narzędzi informatycznych
  • Dostarczamy nowe, innowacyjne usługi i produkty dla największych firm i instytucji
    – możesz dołączyć do najlepszych zespołów cyberbezpieczeństwa w Polsce
  • Zapewniamy narzędzia pracy
  • Udostępniamy atrakcyjny pakiet socjalny
  • Oferujemy przyjazną atmosferę w pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych
    i utrzymaniowych systemów klasy SIEM i Log Management
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
    w trakcie wdrożeń i w ramach usług utrzymaniowych
  • Wsparcie presales, udział w spotkaniach, prowadzenie prezentacji
  • Tworzenie dokumentacji, scenariuszy testowych, procedur

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum trzy lata doświadczenia
    na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux (RHEL, CentOS) i administracji środowiskami serwerowymi
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu klasy SIEM lub Log Management – Micro Focus ArcSight, IBM QRadar, Splunk, RSA, McAfee SIEM, Elastic
  • Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa umożliwiająca wykorzystanie systemów klasy SIEM do detekcji i monitorowania incydentów bezpieczeństwa – budowanie reguł korelacyjnych i scenariuszy bezpieczeństwa
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji, instrukcji, procedur
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do rozwoju w obszarze cyberbezpieczeńtwa IT – wdrożenia systemów klasy SIEM i Log Management

Dodatkowymi atutami będą:

  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę
    i doświadczenie w zakresie systemów operacyjnych Linux
  • Znajomość mechanizmów klastrowych
    i kontenerów
  • Certyfikaty potwierdzające znajomość systemów klasy SIEM i Log Management
  • Praktyczna znajomość rozwiązań i produktów w zakresie cyberbezpieczeństwa IT

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania CV
za pomocą przycisku:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, a wykraczających poza ramy, określone przepisami prawa. Niniejsza zgoda dotyczy postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ofercie pracy. Jednocześnie informuję, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną AdministratoraDanych tj. Comp S.A. z siedzibą w Warszawie. Kandydatury bez tej adnotacji nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne