Oferta pracy

  • Josepha Conrada 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pirios S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • Windows Server

  • Hyper-V

Mile widziane

  • Git

  • Voip

  • SIP

  • RTP

  • Bash

  • PowerShell

  • TFS

  • Vmware

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • udział przy projektach wdrożeniowych z zakresu: systemów front office klasy Contact Center wraz zintegrowanym rozwiązaniem IVR oraz wysokowydajną platformą telekomunikacyjną, które są w stanie obsługiwać jednocześnie wiele tysięcy połączeń telefonicznych, dziedzinowych systemy II linii wsparcia (dzienniki zgłoszeń, systemy klasy workflow, etc.) dedykowane dla obsługi różnych branż w obszarze back office, systemów klasy field service management zintegrowanych z systemami dyspozytorskimi, skutecznie wspierających i monitorujących zadania realizowane przez pracowników mobilnych.

  • wsparcie techniczne, merytoryczne Klientów oraz bieżąca pomoc przy obsłudze systemu

  • Konfigurowanie systemów operacyjnych,

  • Wsparcie powdrożeniowe Użytkowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów

  • dobrej znajomości Windows Server, MS SQL Server

  • podstawowej znajomości środowiska Linux

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w grupie

  • szeroka znajomość zagadnień z branży IT

  • komercyjne doświadczenie na stanowisku Inżyniera wdrożeń lub Administratora Windows

  • znajomość Git/Voip/SIP/RTP/Bash/Powershell/TFS

  • znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych (Vmware, Hyper-V)

  • zrozumienie aspektów bezpieczeństwa, monitorowania i wydajności architektury platformy i aplikacji

  • Umiejętność zarządzanie zmianą i wersjonowaniem (aplikacja i baza)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • certyfikaty Microsoft MCSA MCSE, AZ

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia i kompetencji,

  • możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na Zespół developerski,

  • udział przy projektach dla dużych i znanych Klientów,

  • do wyboru: umowę o pracę lub B2B,

  • elastyczne godziny pracy,

  • miejsce pracy: Kraków, Warszawa,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • kuchnia z kawą, herbatą i owocami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pirios S.A.

Pirios S.A. to producent oraz integrator rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi Klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji.

Od 2008 roku wspieramy przedsiębiorstwa i instytucje publiczne w zapewnieniu skuteczną obsługi ich Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji obsługi procesów masowych, w tym wdrożeń botów.

Z naszych rozwiązań korzystają największe firmy w kraju sektora energetycznego, finansowego, handlu, transportu i logistyki, a także jednostki administracji państwowej i służb mundurowych.

73% mieszkańców Polski korzysta z naszych rozwiązań

Nasze systemy obsługują jedną z największych linii alarmowych w kraju: 991

Przewiń do profilu firmy