Logo Pracuj.pl

Pirios S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Pirios S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • Windows Server

  • Hyper-V

Mile widziane

  • Git

  • Voip

  • SIP

  • RTP

  • Bash

  • PowerShell

  • TFS

  • Vmware

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • udział przy projektach wdrożeniowych z zakresu: systemów front office klasy Contact Center wraz zintegrowanym rozwiązaniem IVR oraz wysokowydajną platformą telekomunikacyjną, które są w stanie obsługiwać jednocześnie wiele tysięcy połączeń telefonicznych, dziedzinowych systemy II linii wsparcia (dzienniki zgłoszeń, systemy klasy workflow, etc.) dedykowane dla obsługi różnych branż w obszarze back office, systemów klasy field service management zintegrowanych z systemami dyspozytorskimi, skutecznie wspierających i monitorujących zadania realizowane przez pracowników mobilnych.
  • wsparcie techniczne, merytoryczne Klientów oraz bieżąca pomoc przy obsłudze systemu
  • Konfigurowanie systemów operacyjnych,
  • Wsparcie powdrożeniowe Użytkowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów
  • dobrej znajomości Windows Server, MS SQL Server
  • podstawowej znajomości środowiska Linux
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w grupie
  • szeroka znajomość zagadnień z branży IT

  • komercyjne doświadczenie na stanowisku Inżyniera wdrożeń lub Administratora Windows
  • znajomość Git/Voip/SIP/RTP/Bash/Powershell/TFS
  • znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych (Vmware, Hyper-V)
  • zrozumienie aspektów bezpieczeństwa, monitorowania i wydajności architektury platformy i aplikacji
  • Umiejętność zarządzanie zmianą i wersjonowaniem (aplikacja i baza)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • certyfikaty Microsoft MCSA MCSE, AZ

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia i kompetencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na Zespół developerski,
  • udział przy projektach dla dużych i znanych Klientów,
  • do wyboru: umowę o pracę lub B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • miejsce pracy: Kraków, Warszawa,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • kuchnia z kawą, herbatą i owocami.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Pirios S.A. to producent oraz integrator rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi Klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji.

Od 2008 roku wspieramy przedsiębiorstwa i instytucje publiczne w zapewnieniu skuteczną obsługi ich Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji obsługi procesów masowych, w tym wdrożeń botów.

Z naszych rozwiązań korzystają największe firmy w kraju sektora energetycznego, finansowego, handlu, transportu i logistyki, a także jednostki administracji państwowej i służb mundurowych.

73% mieszkańców Polski korzysta z naszych rozwiązań

Nasze systemy obsługują jedną z największych linii alarmowych w kraju: 991

Inżynier wdrożeń systemów IT, Josepha Conrada 20, Kraków