Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Wdrożenia Produktu

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INŻYNIER WDROŻENIA PRODUKTU
    Lokalizacja: Częstochowa

    Obowiązki:

    • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz zgłaszanie wszystkich problemów technicznych;
    • Analiza wymagań produktowych zgodnie z życzeniem klienta  (dedykowana klientom francuskim);
    • Analiza specyfikacji dotyczących produktu i wprowadzanie możliwych rozwiązań w porozumieniu z działem Application Design i Projektowania;
    • Definiowanie specyfikacji produktu i zarządzanie projektami dla konkretnych klientów;
    • Wykonywanie zadań związanych z projektowaniem i  przeprowadzaniem testów;
    • Wykonywanie zadań związanych ze zmianami inżynieryjnymi projektów wdrożonych do produkcji;
    • Określenie niezbędnych czynności związanych rozwojem projektu i jego kosztami wraz z działem Projektowym, Testów i Prototypownią;

    Wymagania:

    • Ukończone studia inżynieryjne na poziomie licencjatu;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( francuski będzie dodatkowym atutem);
    • Min. 2 letnie doświadczenie w rozwoju w branży samochodowej lub dostawców;
    • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej;
    • Znajomość MS Office, Excel;
    • Znajomość MS Project, SAP będzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy:

    • Praca w międzynarodowym środowisku;
    • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Pakiet relokacyjny;
    • Pakiet dodatkowych benefitów;
    • Prywatna opieka medyczna;

    Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."