Inżynier wdrożeniowy systemów automatycznego transportu - Nowy zakład elektroniki

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PLC

  • C

  • C++

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w pracach międzynarodowego zespołu projektowego i implementacja rozwiązań lokalnie w zakładzie;

  • Konfiguracja i uruchamianie systemów automatycznego transportu w procesach produkcyjnych;

  • Przygotowywanie projektów do wdrożeń, testowania i walidacji;

  • Przeprowadzanie symulacji działania systemu;

  • Nadzór nad wdrożeniem systemów AGV, SMART Warehouse w zakładzie i integracja z pozostałymi systemami (MES, SAP);

  • Bieżący nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem systemu i optymalizacja.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu, implementacji i utrzymywaniu harmonogramów testów interfejsów, oraz testów funkcjonalnych w odniesieniu do planów wytwarzania produktu;

  • Doświadczenie w automatyce przemysłowej i programowaniu PLC, C, C++, Java;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i biegła znajomość języka angielskiego;

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Elektroniki, IT, Automatyki & Robotyki lub pokrewne;

  • Wysoka zdolność do podejmowania decyzji oraz koordynowania zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie z pojazdami sterowanymi automatycznie (AGV);

  • Doświadczenie w pracy międzynarodowych zespołach interdyscyplinarnych.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej. Bezpośredni kontakt z najnowszą technologią produktów.

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • System benefitów oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy