Logo Pracuj.pl

Inżynier Wiodący- Specjalista Systemów DCS

Valmet Automation Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja/nadzór techniczny projektów DCS dla statków (systemy maszynowni MAS, klimatyzacji i wentylacji HVAC, bezpieczeństwa ESD).
  • Raportowanie Kierownikowi Projektu/Działu postępu prac.
  • Konfiguracja i instalacja programowa (oprogramowanie systemowe, aplikacyjne) oraz sprzętowa rozproszonych systemów sterowania w siedzibie firmy jak i w lokalizacjach Klientów; głównie we Francji, Niemczech, Norwegii, Włoszech (zwykle do 20-30% czasu).
  • Nadzór nad pracą przydzielonego zespołu inżynierskiego dla powierzonej części projektu (wykonywanie pracy zgodnie z harmonogramem, procedurami jakościowymi Q/A , efektywnością oraz zapewniającej zadowolenie Klienta).
  • Koordynacja oraz prowadzenie testów odbiorowych wewnętrznych oraz z klientem (iFAT, cFAT, SAT).
  • Diagnostyka, uruchomienie systemów sterowania (zdalne i bezpośrednio w stoczni/statku).
  • Wsparcie Klienta doradztwem, szkoleniami - utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.
  • Wsparcie działu handlowego w trakcie przygotowywania i prezentacji ofert (w zakresie rozwiązań technicznych).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: inżynier automatyk/elektronik lub pokrewne (licencjat/magister inżynier).
  • 5 lat doświadczenia z zakresu realizacji projektów systemów DCS/PLC (znajomość FBD, SFC).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość Microsoft Office (Word, Excel).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość systemów automatyki PLC/DCS statków i/lub posiadanie wiedzy w zakresie technologicznym/procesowym/elektrycznym systemów MAS, HVAC, ESD
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.
  • Doświadczenie w uruchomieniach systemów automatyki zagranicą.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach. Posiadamy sieć profesjonalistów na całym świecie oraz współpracujemy z największymi stoczniami w Europie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Valmet Automation Sp. z o.o.

When everything works together

Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 17,000 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

Join the team! www.valmet.com/career

The solutions of Valmet's Automation business line are designed to maximize the profitability of our customers' businesses by improving production performance and cost, energy and material efficiency. Our worldwide network of experts supports our extensive range of process automation solutions and services. We serve our customers in the process industries, power generation, marine, oil & gas and pulp&paper.

Aktualne oferty pracodawcy
R16825

Inżynier Wiodący- Specjalista Systemów DCS, Gliwice