Oferta pracy

Inżynier wozu SNG (Satellite News Gathering)

TVN Grupa Discovery

Wiertnicza 166

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń technologicznych znajdujących się w samochodzie SNG;

  • wysyłanie sygnału audiowizualnego do stacji TVN;

  • monitorowanie jakości sygnałów rejestrowanych i wysyłanych drogą satelitarną;

  • identyfikacja i usuwanie awarii, drobne naprawy i konserwacje sprzętu.

Nasze wymagania

  • Cechy niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (profil elektroniczny/telekomunikacyjny);

  • duża dyspozycyjność;

  • prawojazdy kat B;

  • umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach kryzysowych;

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w mowie;

  • wysoka kultura osobista;

  • biegła znajomość obsługi komputera.

  • Cechy pożądane:

  • własna inicjatywa i zaangażowanie

  • znajomość branży radiowo-telewizyjnej;

  • znajomość elektrotechniczna - serwisowa.

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • obsługa przełączników sieciowych np. CCNA;

  • prawo jazdy kat. C.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery;

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit oraz możliwość wykupienia karty sportowej;

  • działania rozwojowe tj.: szkolenia dostępne na platformie online, 50% dofinansowania do nauki j. angielskiego;

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach wolontaryjnych;

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów;

  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.