Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier wsparcia (2stopnia) kobieta/mężczyzna

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach.

    Dla wzmocnienia naszego zespołu w Spółce IPG Photonics Sp. z o.o. zlokalizowanej w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • Rozpatrywanie zapytań klientów w kwestiach technicznych dotyczących produktów firmy IPG Photonics (kontakt telefoniczny, infolinia, e-mail)
    • Kwalifikacja, ustalanie priorytetów oraz monitorowanie napływających wniosków ze strony klientów
    • Analiza i rozwiązywanie problemów za pomocą zdalnego dostępu
    • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej rozwiązań i procesów

    Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy IPG Photonics Sp. z o.o. w Gliwicach, Polska oraz IPGL Burbach, Niemcy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, mechatronika lub pokrewne z zakresu elektroniki, techniki analogowej i cyfrowej.
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
    • Doświadczenie w zakresie serwisu oraz obsługi klienta a także wiedza z zakresu technologii laserowej
    • Umiejętność pracy w zespole, silne zorientowanie na klienta
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa

    Jeżeli szukasz interesującego i ambitnego stanowiska pracy w otoczeniu ludzi podzielających Twoje zainteresowania techniczne złóż swoją aplikację wysyłając CV w języku niemieckim lub angielski. Dodatkowo prosimy o przesłanie dokumentów poświadczających ukończenie szkoły oraz zawarcie informacji o najwcześniejszym, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz oczekiwaniach finansowych. Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

    lub bezpośrednio na adres:
    IPG Laser GmbH
    Human Resources
    Carl-Benz-Str. 28
    D-57299 Burbach
    Germany

    Strona internetowa: www.ipgphotonics.com

    Informujemy, że Administratorem danych jest IPG Photonics Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Portowej 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.