Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier wsparcia aplikacji webowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. VD/HBBTV
    Samsung konsekwentnie od wielu lat jest liderem na rynku telewizorów cyfrowych. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiej jakości naszych produktów oraz ich zgodności z najnowszymi technologiami.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Inżyniera wsparcia technicznego, chcącego poznać nowe technologie z pogranicza rozwiązań webowych i nowoczesnej telewizji (HbbTV). Kandydat powinien mieć doświadczenie w języku JavaScript umożliwiające mu analizę aplikacji, jak również pomoc w jej dalszym rozwijaniu.

    Telewizja Hybrydowa (HbbTV – Hybrid Broadcast Broadband TV) daje niespotykane dotąd możliwości wzbogacania treści. Coraz więcej nadawców decyduje się na rozszerzenie swojej oferty programowej wprowadzając usługi interaktywne. Liczba partnerów, z którymi współpracujemy stale rośnie
    Zaaplikuj do Samsung R&D Institute Poland.

    Zadania

    • Współpraca oraz zapewnienie wsparcia partnerom z całego świata w zakresie HbbTV
    • Rozwijanie oraz analiza nowych wersji standardu aplikacji interaktywnych
    • Rozwijanie scenariuszy testowych
    • Tworzenie aplikacji HbbTV
    • Analiza wymagań biznesowych oraz ich bieżące wdrażanie
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe – kierunek: informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem obecnych technologii webowych (preferowane doświadczenie komercyjne)
    • Dobra znajomość architektury aplikacji internetowych
    • Znajomość zagadnień sieciowych, szczególnie protokołu HTTP
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i ustalania priorytetów

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Znajomość zagadnień z obszaru interaktywnej telewizji
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji SmartTV/HbbTV
    • Znajomość silników przeglądarek internetowych
    • Znajomość języka Python
    • Znajomość obsługi systemów *nix
    • Znajomość języka niemieckiego
    • Znajomość popularnych formatów multimedialnych, ich różnic i budowy

    Oferujemy

    • Udział w interesujących technicznie projektach
    • Stały dostęp do najnowszych technologii i produktów firmy Samsung
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Karty Multisport i Benefit
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!