Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TECHNOLUTIONS MIŁOSZ CZAJKOWSKI z siedzibą w: Jana Pawła II 52/56, 99-400 Łowicz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier wsparcia aplikacyjnego i serwisowego

TECHNOLUTIONS MIŁOSZ CZAJKOWSKI

  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długoterminowych relacji z użytkownikami systemów i osobami zainteresowanymi badaniami

  • Instalacja urządzeń technologicznych i pomiarowych (po wcześniejszym pełnym przeszkoleniu)

  • Praca z systemami nanoszenia i trawienia powłok ALD, PVD, CVD, RIE, systemami pomiarowymi mikroskopami, twardościomierzami, maszynami wytrzymałościowymi, elipsometrami i reflektometrami.

  • Szkolenie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń oraz aplikacji

  • Naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów

  • wykonywanie badań zleconych

  • Praca na głównie na terenie Polski po wdrożeniu możliwe okazjonalne wyjazdy zagraniczne.

Podział czasu pracy
70%

praca w terenie

30%

home office

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. Mgr, mgr inż. ): inżynieria materiałowa, nanotechnologia, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie technologii wzrostu powłok

  • Język angielski na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zarządzania czasem

  • Gotowość na wyjazdy służbowe krajowe (częste) oraz zagraniczne (sporadyczne),

  • Gotowość na elastyczny czas pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę - pełen etat,

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i zaangażowania

  • Narzędzia w postaci: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Pracę w zespole niekonwencjonalnych ludzi z pasją

  • Prace z dowolnego miejsca w Polsce

Technolutions jest dostawcą aparatury badawczej i technologicznej na rynku polskim. Wyposażamy laboratoria uczelniane, centra badawczo-rozwojowe najnowocześniejszych polskich firm i start-upów oraz przedsiębiorstwa produkcyjne.

Szukamy kandydata na stanowisko Product Managera, który będzie zajmować się prezentacją i sprzedażą rozwiązań z oferty naszej firmy.

Product Manager – Product Sales Engineer

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli jesteś osobą z dużym zapałem i motywacją do samodzielnej, codziennej pracy, interesujesz się nowinkami technologicznymi, lubisz wiedzieć co dzieje się w „świecie nauki”, wyzwania stanowią dla Ciebie czynnik motywujący i lubisz pracę z ludźmi zaaplikuj do Nas.