Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier wsparcia działu technicznego

Xcomp Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu technicznego w realizacji wdrożeń sprzętu IT/IP

  • Utrzymanie ciągłości działania infrastruktury IT kontrahentów

  • Rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia serwisowe oraz udzielanie wsparcia technicznego

  • Projektowanie rozwiązań z zakresu zasilania awaryjnego/stacji roboczych/sprzętu peryferyjnego

  • Współpraca z Działem Handlowym w doborze rozwiązań

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość technologii sieciowych: VLAN (access, trunk, tagged, untagged, native), IP (klasy prywatne, klasy publiczne, maski podsieci), DHCP, DNS, NTP

  • Umiejętność rozróżnienia OM od SM, RJ45 od LC, RS232 od LPT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć oraz tworzyć dokumentację techniczną

  • Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Twoim atutem będzie:

  • Uprawnienia do 1 KV

  • Posiadanie certyfikatu Cisco CCNA / Fortinet NSE 4 lub równoważnego

  • Doświadczenie w pracy z przełącznikami zarządzalnymi Aruba/Cisco/Juniper/Extreme

  • Doświadczenie w pracy z firewallami Fortinet/Cisco/Palo-Alto/Check-Point

  • Znajomość protokołów routingu

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux

  • Znajomość systemów wirtualizujących (Vmware vSphere lub Hyper-V)

O nas

Firma Xcomp spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. powstała w 1999 roku. Dewizą firmy jest oferowanie Klientom kompleksowej obsługi IT oraz sprzętu i oprogramowania najwyższej klasy. Postawiliśmy na wiedzę i solidność w biznesie. Jesteśmy certyfikowanym partnerem największych światowych producentów rozwiązań IT. Wraz z rozwojem firmy prowadzimy intensywne szkolenia wszystkich pracowników, starając się jednocześnie stworzyć warunki pracy gwarantujące, iż wyszkoleni pracownicy zostaną w szeregach naszej firmy.

Więcej o Nas : http://www.xcomp.pl/

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu osób budujących rozpoznawalną na rynku markę z branży IT, zgłoś się do nas.