Logo Pracuj.pl

Inżynier wsparcia działu technicznego

Pax Sp. z o.o.O firmie

  • Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Pax Sp. z o.o.

Toruńska 39

Solec Kujawski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie realizacji projektów z dziedziny systemów IT oraz security.
  • Wsparcie w realizacji i uruchomieniu inwestycji z dziedziny systemów security.
  • Bezpośredni kontakt z wiodącymi klientami rynku krajowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średnie.
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi Windows, Linux.
  • Znajomość AutoCAD, pakiet Office.
  • Mile widziana umiejętność czytania schematów i dok. technicznej.
  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Przejrzyste i korzystne warunki pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez styczność z nowymi technologiami.
  • Niezbędne narzędzia pracy wraz z samochodem służbowym.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia i wsparcie techniczne.
  • Przyjazną (niekorporacyjną) atmosferę pracy.
  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą w branży systemów zabezpieczeń, instalacji elektrycznych, automatyki oraz obszarów IT.

Poszukujemy osoby ambitnej, otwartej, która nie boi się wyzwań i łatwo nawiązuje kontakty. Jeśli lubisz pracę z ludźmi zapraszamy do złożenia swojej kandydatury na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego.

Inżynier wsparcia działu technicznego, Toruńska 39, Solec Kujawski