Oferta pracy

Inżynier wsparcia HelpDesk

Info-Projekt IT O firmie

  • Mielec, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja pierwszej linii wsparcia HelpDesk
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i odpowiadanie na zapytania w zakresie wewnętrznego i zewnętrznego sprzętu, oprogramowania, sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
  • Zgłaszanie powtarzających się problemów kadrze zarządzającej IT
  • Dokumentowanie zgłoszeń z użyciem dostępnych narzędzi, przy jednoczesnym przestrzeganiu SLA
  • Świadczenie supportu dla pracowników zdalnych, z wykorzystaniem VPN
  • Opracowywanie, aktualizacja i utrzymanie procesów i procedur.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Microsoft
  • Doświadczenie w obsłudze programu Microsoft Outlook i pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć uczenia się
  • Wykazywanie własnych inicjatyw
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta
  • Umiejętność zachowania etykiety w rozmowie telefonicznej
  • Wykształcenie minimum średnie (kierunek informatyka)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży IT
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie.

Mile widziane umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie:

  • Dynamiczna i elastyczna postawa „da się zrobić”
  • Wsparcie ITSM i znajomość ITIL
  • Doświadczenie w zakresie obsługi VPN / dostępu zdalnego
  • Doświadczenie we wsparciu dla urządzeń mobilnych
  • Znajomość działania środowiska sieciowego, w tym bezprzewodowego
  • Doświadczenie w zakresie wsparcia obsługi komputera / pomocy technicznej
  • Bardzo dobre umiejętności zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę dla dużej, globalnej korporacji
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy