Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do INTENSE Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Gdyńskiej 31 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier wsparcia IT

INTENSE Group Sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdyńska 31, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Gdyńska 31

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i rozwój systemów obiegu pracy i automatyzacji procesów (BPM), rozwiązań integracyjnych klasy Enterprise Service Bus (ESB) oraz systemów Business Intelligence (BI)

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne, analizę zgłoszeń i rozwiązywanie problemów klientów

  • Analizę biznesową potrzeb klientów

  • Strojenie wydajnościowe systemów

  • Testy i projektowanie systemów INTENSE

  • Opracowywanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne (preferowane techniczne)

  • Znajomość języka SQL i narzędzi Microsoft SQL Server

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy i wielowątkowość

  • Samodzielność, odpowiedzialność i motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Mile widziana znajomość systemów klasy ESB, Business Intelligence, BPM, ERP, Workflow, CRM (niekoniecznie wszystkich ;))

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień controllingu i rachunkowości zarządczej, analiz wielowymiarowych, OLAP, MDX lub doświadczenie w integracji systemów informatycznych

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

Jesteśmy dynamiczną, przyjazną organizacją o ugruntowanej pozycji rynkowej. Realizujemy bardzo ciekawe projekty dla dużych odbiorców - nasze systemy odpowiadają za realizację złożonych procesów biznesowych i należą do najbardziej innowacyjnych na rynku.

Poszukujemy osób, które będą z nami rozwijać firmę i produkty. Oferujemy urozmaiconą pracę w świetnym, dobrze zorganizowanym zespole; zapewniamy wyzwania, atrakcyjne wynagrodzenie i ścieżki kariery oraz system motywacyjny, socjalny i szkolenia.

O nas

Produkujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne do zarządzania przedsiębiorstwem (obieg pracy i dokumentów, controlling, raportowanie, zarządzanie projektami, integracja systemów). Nasi klienci to średnie i duże przedsiębiorstwa (wśród nich czołowe polskie firmy z wielu branż), którym dostarczamy narzędzia do prowadzenia efektywnej działalności operacyjnej i realizacji celów strategicznych.

Poszukujemy absolwentów dobrych uczelni technicznych i ekonomicznych, specjalistów IT, którzy będą wspierać i rozwijać bardzo zaawansowane systemy integracyjne klasy ESB, systemy obiegu pracy i automatyzacji procesów oraz systemy Business Intelligence.

Zatrudniamy osoby aktywne, chcące i potrafiące się uczyć i rozwijać. Pracujemy w małych, kreatywnych zespołach, stroniąc od rutyny i korporacyjnych układów. Poszukujemy kandydatów zorientowanych na realizację celów, odpowiedzialnych i wnoszących do zespołowej pracy własny indywidualizm.

www.intense.pl