Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia IT

ResQmed Sp. z o.o.O firmie

  • Zarzewska 13
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ResQmed Sp. z o.o.

Zarzewska 13

Łódź

ResQmed Sp. z o.o. jest firmą która od 12 lat zajmuje się informatyką medyczną oraz dystrybucją sprzętu medycznego dedykowanego do diagnostyki obrazowej.

W związku z dynamicznym rozwojem działu informatyki medycznej poszukujemy osoby, która wesprze dział informatycznego wsparcia technicznego, dla której informatyka jest pasją, a nie koniecznością.

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla klientów zewnętrznych oraz naszego działu handlowego
  • Wdrażanie systemów informatycznych dla Zakładów Diagnostyki Obrazowej
  • Prowadzenie szkoleń

Wymagania:

  • Ugruntowana wiedza techniczna, preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość technologii informatycznych w zakresie komunikacji sieciowej będzie dodatkowym atutem – mile widziana ukończona Akademia Cisco
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych oraz baz danych będzie dodatkowym atutem – VMware, Hyper-V, Oracle

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość własnego rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne