Ta oferta pracy jest nieaktualna od 514 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Wsparcia IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cludo Sp. z o.o.

    CLUDO oferuje światowej klasy rozwiązania dla Contact Centers w modelu CCaaS/SaaS dla dużych firm.  Obsługując ok 1500 stanowisk contact center jesteśmy liderem tego szybko rozwijającego się rynku.  Naszymi klientami są między innymi MediaExpert, Wolters Kluwer, Polska Grupa Farmaceutyczna, Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych, PAYu, Oponeo czy największe polskie Call Center Outsourcingowe CCIG.

    Cludo ma cechy startupu technologicznego z dynamicznym rozwojem, młodą kadrą, płaską  nieformalną  strukturą oraz znaczącą przewagą liczbową inżynierów nad sprzedawcami :)

    CLUDO jest miejscem dla osób pragnących rozwijać się w wielu kierunkach i mieć styczność  z różnorodnymi technologiami.  Dajemy wiele swobody ale jednocześnie wymagamy sumienności  i samodzielności.

    Poszukujemy specjalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: Inżynier wsparcia IT

    Główne Zadania

    • udział w projektach wdrożeniowych dla klientów
    • praca jako pierwsza lub druga linia wsparcia dla klientów
    • diagnostyka i rozwiązywanie incydentów dla zgłoszonych problemów
    • współpraca z działami wsparcia dostawców rozwiązań
    • udział w pracach nad rozwojem platformy
    • testowanie nowych wersji platformy

    Wymagania

    • podstawowa wiedza w zakresie sieci IP : DHCP, DNS, IPv4, TCP/UDP, ICMP
    • minimum rok pracy w obszarze wsparcia IT
    • podstawowa znajomość niektórych z rozwiązań i technologii Microsoft: Windows Server, AD, IIS, MSSQL
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
    • umiejętność pracy w warunkach presji czasowej

    Dodatkowe atuty

    • znajomość terminologii/rozwiązań call center i PBX
    • znajomość zagadnień dla sieci głosowych (pakietowych/VoIP i komutowanych/TDM)
    • podstawowa znajomość LINUX

    Oferujemy

    • udział w ciekawych projektach dla klientów
    • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności
    • bardzo przyjazną atmosferę pracy
    • system współpracy oparty na Twoich preferencjach (Umowa o Pracę, B2B)
    • pizza na koszt firmy w każdy piątek

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CLUDO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest  Cludo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie(03-840) przy ul. Grochowskiej 306/308. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.