Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Wsparcia Klientów

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    ENAMOR Sp. z o.o. to firma o ustabilizowanej pozycji na międzynarodowym rynku IT i automatyki morskiej, oferująca systemy akwizycji i analiz danych o eksploatacji statków. W związku z rozwojem linii produktów, wspierających efektywną eksploatację statków, poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Gdynia

    Wybrana osoba będzie członkiem działu rozwoju integrującego specjalistów różnych branż, zajmującego się rozwojem systemu eksperckiego instalowanego na statkach i dającego możliwość zdalnego dostępu do rejestrowanych danych za pomocą sieci Internet.

    Zakres zadań:

    • Bieżący nadzór nad poprawnością działania produktów,
    • Bezpośredni kontakt z klientem w celu udzielenia wsparcia technicznego,
    • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
    • Opracowywanie programów prób, testowanie i dokumentowanie zmian produktów,
    • Opracowywanie metod i procedur zdalnej diagnostyki produktów,
    • Określanie kierunków rozwoju produktów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (okrętowe systemy automatyki/IT, eksploatacja statku),
    • Kompetencje analityczne i jasnego formułowania wniosków,
    • Umiejętność współpracy,
    • Znajomość środowiska MS Windows oraz MS Office,
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

    Oferujemy:

    • Udział w niebanalnych projektach,
    • Miłą atmosferę pracy w zespole o zróżnicowanych kompetencjach,
    • Wsparcie członków zespołu,
    • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym
    w tytule poprzez przycisk Aplikuj:

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.
    bottom