Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier wsparcia kontraktu

IPID Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma IPID jest wykonawcą systemów automatyki budynkowej BMS oraz producentem pomp ciepła i układów grzewczo-chłodniczych. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb oraz wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, pozwoliły na dynamiczny rozwój naszej firmy. W związku z planami wprowadzenia do produkcji innowacyjnych urządzeń w branży chłodniczej i wentylacyjnej poszukujemy wykwalifikowanych pracowników.
Miejsce pracy: Zielona Góra

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie wspieranie procesu instalacji systemów BMS
i automatyki budynkowej (AKPiA).

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne: elektrotechnika lub dziedziny pokrewne)
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
  • komunikatywność
  • sumienność, pracowitość, dyspozycyjność
  • umiejętność działania w środowisku wymagającym radzenia sobie z wieloma priorytetami w tym samym czasie
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • praca z dokumentacją techniczną
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót
  • rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców
  • optymalizacja kosztów inwestycji
  • współpraca z dostawcami
  • negocjowanie najkorzystniejszych warunków zakupu/dostawy
  • składanie zamówień
  • zarządzanie przyjmowaniem/przekazywaniem materiałów

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia branżowe
  • możliwość udziału w ciekawych projektach i realizacjach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ

Sposób aplikowania:

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

IPID Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne