Oferta pracy

Inżynier wsparcia produktu

Rigaku Polska Sp. z o.o.O firmie

Rigaku Polska Sp. z o.o.

Kazimierza Witalisa Szarskiego 3

Wrocław

Rigaku Polska Sp. z o.o., producent aparatury naukowej, część Rigaku Corporation, światowego lidera w produkcji instrumentów analitycznych dla przemysłu oraz laboratoriów na całym świecie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani kandydaci kierunku mechatronika)
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych/elektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie/aktualizacja dokumnetacji serwisowej
  • Udział w szkoleniach personelu technicznego
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Możliwe wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet socjalny (Multisport card, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, dofinansowanie do kultury/ sportu)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze high-tech w międzynarodowej korporacji oraz wzięcia udziału w projektach rozwoju produktu
  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane zgłoszenia

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RIGAKU Polska Sp.z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy