Oferta pracy

Inżynier Wsparcia Projektu (dla studenta/absolwenta)

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Płońsk

    Płońsk, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - przedsiębiorstwa z branży budowlanej - poszukujemy Inżyniera Wsparcia Projektu, który będzie miał okazję zdobyć doświadczenie w projekcie wdrażania w przedsiębiorstwie nowej wersji systemu SAP.

Twój zakres obowiązków

  • organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami ergonomii oraz lean manufacturing,

  • uczestnictwo w przygotowaniu danych do systemu SAP S/4HANA,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur, struktur oraz norm, wykazów części i terminowe zaopatrywanie w konieczne narzędzia i urządzenia podlegające linie produkcyjne,

  • zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z innymi działami,

  • zapewnienie wsparcia inżynierskiego dla bieżącej produkcji w obszarze, rozwiązywania problemów, ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego oraz doboru i dostępności właściwych narzędzi, przyrządów i wyposażenia,

  • zapewnienie powtarzalności, stabilności i standaryzacji procesów produkcyjnych,

  • nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji oraz wprowadzanie rozwiązań technicznych mających na celu poprawę jakości i wydajności zasobów,

  • organizacja procesów produkcji pod względem wymagań i założeń norm jakościowych - na wszystkich etapach wytwarzania produktu,

  • przeprowadzanie analiz czasów produkcyjnych, przygotowywanie weryfikacji procesu produkcyjnego,

  • tworzenie oraz aktualizacja Flow Chart, FMEA procesu, Control Plan, Instrukcji pracy, Instrukcji TPM Karty Ustawień Maszyny, Kart Ustandaryzowanej Pracy,

  • inicjowanie zmian technicznych mających na celu podniesienie sprawności technicznej sprzętu w kooperacji z działem utrzymania ruchu,

  • nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych,

  • określanie parametrów procesu produkcyjnego, analiza zdolności procesu oraz zdolności maszyn

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych technicznych na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa lub Automatyka i Robotyka,

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook),

  • bardzo dobra i efektywna komunikacja,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • konstruktywne podejście do stawianych zadań, nastawione na uzyskanie rezultatów,

  • gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska,

  • dyspozycyjność,

  • kreatywność.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy