Logo Pracuj.pl

Inżynier wsparcia sprzedaży (Automatyka przemysłowa)

Mitsubishi Electric EuropeO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie regionalnego działu sprzedaży w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • obsługa klientów oraz bieżące wsparcie,
  • opracowywanie specyfikacji technicznej oraz ofert,
  • monitorowanie procesu dostaw oraz realizacja zamówień,
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
  • wspieranie zespołu sprzedaży w codziennych zadaniach,
  • pomoc w organizacji targów, konferencji, kampanii marketingowych i sprzedażowych, szkoleń i webinarów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektrotechnika lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • proaktywna postawa, zaangażowanie,
  • chęć ciągłego rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • premię kwartalną uzależnioną od wyników i realizacji zadań,
  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy,
  • stały rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne oraz dostęp do platformy Udemy,
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów,
  • bogaty pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • system kafeteryjny

Mitsubishi Electric Europe

Do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osoby, która pasjonuje się nowoczesnymi technologiami i poszukuje możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji. Cenimy sobie proaktywną postawę, innowacyjność i nastawienie na ciągły rozwój techniczny i nie tylko 😊

Czeka na Ciebie świetny, otwarty zespół profesjonalistów, nastawiony na współpracę i wspólną realizację celów.

Inżynier wsparcia sprzedaży (Automatyka przemysłowa), Wrocław