Inżynier Wsparcia Sprzedaży (IT)

Goldman Recruitment

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dystrybutora oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, a także technologii VoIP i PBX poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Inżynier Wsparcia Sprzedaży (IT).

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Python

  • BGP

  • OSPF

  • IS-IS

  • MPLS

  • VPLS

  • RIP

  • LAN

  • WAN

  • WLAN

  • PalAlto

  • vSAN

  • NSX

Mile widziane

  • CheckPoint

  • Extreme Networkd

  • Juniper

  • Cisco

Twój zakres obowiązków

  • udział w spotkaniach handlowych jako ekspert oferowanych przez firmę rozwiązań,

  • definiowanie wymagań na podstawie potrzeb klienta, jego infrastruktury oraz tworzenie rozwiązań spełniających te wymagania,

  • projektowanie i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,

  • zapewnienie przedsprzedażowej pomocy technicznej i edukacji produktowej,

  • obsługa zgłoszeń serwisowych,

  • prowadzenie analizy rynku pod względem nowości technologicznych,

  • współpraca z producentami rozwiązań obecnych w portfolio firmy.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe informatyczne (mile widziane: sieci komputerowe),

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na tożsamym lub podobnym stanowisku w budowaniu rozwiązań informatycznych na poziomie funkcjonalnym, sieciowym i infrastrukturalnym,

  • umiejętność projektowania, wdrażania adresowania i routingu w złożonych sieciach przewodowych i bezprzewodowych,

  • wiedza na temat BGP, OSPF, IS-IS, MPLS, VPLS, RIP oraz umiejętność ich konfiguracji na urządzeniach firmy Extreme Networks - mile widziane,

  • praktyczna znajomość budowy oraz działania sieci: LAN, WAN, WLAN,

  • wiedza z zakresu zarządzania platformą wirtualizacji: Vmware, vSphere, vSAN, NSX,

  • znajomość konfiguracji i zarzadzania firewall’ami CheckPoint oraz PaloAlto,

  • znajomości zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa wiodących producentów,

  • kursy ukończone certyfikatem np.: Extreme Networks, Cisco, Juniper, CheckPoint, PaloAlto, – mile widziane,

  • znajomość języków programowania oraz umiejętność ich zastosowania (np. Phyton),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premii kwartalnych,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),

  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe,

  • możliwość zdobywania wiedzy oraz realizowania certyfikowanych kursów branżowych.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy