Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier wsparcia sprzedaży (napędy elektryczne)

MAXON POLSKA sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • 28 Czerwca 1956 r. 404, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

28 Czerwca 1956 r. 404

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań ofertowych, wyjaśnianie wymagań technicznych i handlowych we współpracy z inżynierami spradaży, klientami i dostawcami,

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych, odpowiednie ich rejestrowanie, przetwarzanie i obsługa w systemie CRM firmy,

  • Sprzedaż produktów z zakresu techniki napędowej i elektroniki sterującej,

  • Wsparcie (doradztwo) techniczne klientów firmy w zakresie zastosowań napędów elektrycznych, pomoc w rozwiązywaniu problemów,

  • Koordynacja i rozpatrywanie reklamacji,

  • Pozyskiwanie nowych klientów i obserwacja rynku na określonym obszarze,

  • Zadania administracyjne związane z obsługą klientów i wsparciem sprzedaży,

  • Uczestnictwo w targach branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, robotyka, mechatronika, budowa maszyn, itp.)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Komunikatywność,

  • Wysoki poziom zaangażowania,

  • Myślenie zorientowane na poszukiwanie rozwiązań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Profesjonalny i zadbany wygląd,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,

  • Solidne szkolenia w zakresie Twoich obowiązków,

  • Pracę w międzynarodowej firmie dostarczającej produkty High-Tech,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Czas pracy: poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00 + elastyczne godziny wejścia i wyjścia z pracy: wejście pomiędzy 7:00 a 9:00, wyjście pomiędzy 15:00 a 17:00.

O nas

maxon Polska sp. z o.o. to oddział międzynarodowej firmy z siedzibą główną w Szwajcarii.

W maxon projektujemy i budujemy wysokiej jakości, ektremalnie precyzyjne napędy elektryczne, które należą do najlepszych na świecie. Wykonujemy kombinacje w oparciu o szczotkowe i bezszczotkowe silniki prądu stałego, przekładnie, czujniki położenia i sterowanie, tworząc mechatroniczne układy napędowe. Niezawodne systemy napędowe firmy maxon są stosowane wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ekstremalna precyzja i najwyższe standardy jakości, a żadne kompromisy nie są akceptowane, czy to na Ziemi, czy na Marsie.

Etapy rekrutacji:

Etap I => przesłanie CV i kandydatury,

Etap II => rozmowa kwalifikacyjna online (MS Teams) w j. polskim,

Etap III => rozmowa kwalifikacyjna online (MS Teams) w j. angielskim,

Etap IV => spotkanie i rozmowa w siedzibie firmy w Poznaniu.