Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

/598/11/2021/EK/103106

Inżynier wsparcia sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Stargard, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posiadasz doświadczenie w firmie produkcyjnej? Potrafisz diagnozować i rozwiązywać problemy techniczne oraz znasz dobrze język angielski? Nie zwlekaj - aplikuj!

Inżynier wsparcia sprzedażyNumer ref.: /598/11/2021/EK/103106

zadania

  • wsparcie techniczne Działu Handlowego poprzez analizę potrzeb klienta i określenie finalnych parametrów technicznych produktów
  • ustalanie odpowiednich materiałów i technologii we współpracy z klientem, Działem Technicznym i Działem Handlowym
  • rozwiązywanie problemów technicznych, ich identyfikacja i diagnostyka
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej w ERP, tworzenie rysunków technicznych
  • kontrola zamówień wychodzących
  • wsparcie przy tworzeniu instrukcji produkcyjnych
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych
  • nadzór nad tworzeniem wzorców do produkcji
  • rozwój produktów, współpraca z innymi Działami Firmy

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (preferowane elektryczne, elektrotechniczne lub mechaniczne)
  • ok. 7-letniego doświadczenia zawodowego, w tym również w pracy produkcyjnej
  • znajomości zagadnień ISO, PPAP lub pokrewnych
  • dobrej znajomości j. angielskiego (B2)
  • umiejętności pracy w zespole
  • obycia z dokumentacją techniczną, kalkulacjami, procedurami

oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kompleksowy proces szkoleniowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • firmowe wydarzenia integracyjne
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne