Logo Pracuj.pl

Inżynier wsparcia technicznego

NET Innovation Software Sp. z o.o.O firmie

NET Innovation Software Sp. z o.o.

Plażowa 35

Skorupy

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem
  • obsługę zgłoszeń serwisowych
  • bieżącą pomoc w konfiguracji sprzętu (kasy, wagi, skanery, kolektory danych, itp.)
  • zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie
  • wdrożenia oprogramowania i szkolenia użytkowników

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemu Linux
  • dyspozycyjność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (dokumentacja techniczna)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania od 20 lat, działamy na rynku polskim, Wielkiej Brytanii. Nasz obszar działania to: Retail, Gastro, Finanse, platformy B2B, B2C, aplikacje mobilne.

Inżynier wsparcia technicznego, Plażowa 35, Skorupy, Białystok