Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Wsparcia Technicznego (branża teleinformatyczna)

SALUMANUS sp. z o.o. O firmie

SALUMANUS sp. z o.o.

Walerego Sławka 8a

Kraków

Salumanus Sp. z.o.o – polska firma teleinformatyczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się sprzedażą i doradztwem w zakresie sprzętu teleinformatycznego i rozwiązań sieciowych poszukuje
osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego
(branża teleinformatyczna)

Obowiązki:

  • Konfiguracja urządzeń,
  • Testowanie sprzętu teleinformatycznego,
  • Serwisowanie sprzętu teleinformatycznego,
  • Wsparcie techniczne wewnętrzne i zewnętrzne
    w zakresie urządzeń sieciowych (przełączników,
    kontrolerów sieci bezprzewodowej, punktów
    dostępowych)
  • Generowanie, uzupełnianie i kompletowanie
    ticketów technicznych zgłaszanych przez Klientów
  • Doradztwo techniczne,
  • Udział we wdrożeniach systemów
    teleinformatycznych u klientów,
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu sprzętu teleinformatycznego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie telekomunikacji, informatyki lub nauk pokrewnych,
  • Znajomość protokołów sieciowych w modelu ISO/OSI,
  • Znajomość urządzeń i topologii sieci przewodowej
    i bezprzewodowej Wi-Fi,
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych za pomocą linii poleceń (CLI),
  • Umiejętność analizowania i diagnozowania problemów
    oraz poszukiwania skutecznego rozwiązania,
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa w sieci,
  • Certyfikat Cisco CCNA i/lub inne certyfikaty producentów urządzeń sieciowych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, czytanie dokumentacji technicznej, prowadzenie prezentacji,
  • Mile widziana znajomość innych języków Europy
    Środkowo-Wschodniej,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języków skryptowych (Bash, Python),
  • Prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w kierowaniu samochodem),
  • Chęć do poszerzania wiedzy.

Oferujemy:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inna forma umowy,
Laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pracę przy ciekawych projektach,
Możliwość przeprowadzania testów i badań w firmowym laboratorium,
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Ogłoszenie archiwalne